Činnost od roku 1991

Výroba digitálních číselníků do kostela

Displeje s nimiž snadné to je ....
 

Novinky Novinky
Číselníky do kostela
Číselníky do kostela - charakteristika- charakteristika
Číselníky do kostela - radiové- RADIOVÉ - ceny
Číselníky do kostela - kombinované- kombinované
Číselníky do kostela - kabelové- KABELOVÉ - ceny
Číselníky do kostela - fotokrecht- fotokrecht
Číselníky do kostela - reference- reference
Číselníky do kostela - objednani- OBJEDNÁNÍ
Číselníky do kostela - servis- servis
Číselníky do kostela - muzeum- muzeum

REVIZE elektro REVIZE elektro
Odkazy Odkazy
Kontakt Kontakt

 

 

~~~~~~&&&&~~~~~~
~~~~~~&&&&~~~~~~
~~~~~~&&&&~~~~~~

 
  JAVI elektronika
 
vývoj, výroba a servis
  speciálních digitálních displejů

  Ing. Jan Vilimovský
  257 69 Bernartice 30
  Tel.: 777 181 500
  IČO: 713 66 491
  nejsme plátci DPH

  Web:      http://www.javi.cz
  E-mail:   javi(zav)centrum.cz

 

 
  Číselníky do kostela - kabelové  
 


21
.2. 2013
    
Pozastavení výroby
Po měsících trvajících permanentních zpožděních ve výrobě a expedici číselníků jsme se rozhodli dočasně přerušit jejich výrobu. Důvody by se daly shrnout následovně:

- při běžném výrobním procesu se nedaří dokončit vývoj a otestovat nový typ dálkového ovladače, který by nahradil ten současný, komplikovaně, nákladně a zdlouhavě vyráběný
(změny v klávesnici, napájení, elektronickém zapojení, funkcích, programu do procesoru
 
- zároveň probíhá přestavba provozovny, takže již nějaký čas jedeme v provizorním režimu, kdy se věčně něco hledá, stále něco chybí, protože ztrácíme přehled nad věcmi

- některé díly a materiály číselníků vyřazují dodavatelé z nabídky a těžko se shání na trhu jejich poslední zbytky, proto je potřeba u části výrobků provést úpravy a modernizaci
Chceme lépe využít stále se rozšiřující sortiment svítivých diod a nahradit ty zastaralé

- stále se hrnoucí nové objednávky nedovolují dokončit rozpracované individuální úpravy číselníků na přání a vleče se to již týdny či měsíce

Přerušení realizací nových objednávek odhaduji na půl roku. Každopádně na vánoční sezonu 2013 tu chceme být zpět ve vší parádě a připraveni s novými výrobky na nárazový zájem jako tomu bývá každoročně i před velikonocemi.

I po dobu odmlčení nedojde k přerušení záručního i pozáručního servisu a můžete případné budoucí projekty předběžně konzultovat.

Ač plánujeme změny v sortimentu, snad k lepšímu, současné ceny se navyšovat nebudou.

      Děkujeme za pochopení

  

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 


   Popis


  Sortiment kabelových číselníků


  Příslušenství k číselníkům~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~


 

 
  Konstrukce číselníku  
  Hliníkové rámečky
    Rámeček, zadní plocha
a držák číselníku jsou zhotoveny z eloxovaných duralových profilů. Podle hesla největšího konstruktéra všech dob - Járy Cimrmana: "Budoucnost patří aluminiu."
Je to materiál tvarově stálý, nekorodující, lehký, precizně opracovatelný a moderní.
Tloušťka číselníku je pouhých 28 mm (bez speciálního držáku). Držák umožňuje naklopení číselníku do požadovaného směru.
Ostatní rozměry jsou voleny co nejmenší. Snižuje to hmotnost, lépe to vypadá a v kostele neruší celkový dojem.
Konstrukce nedoznává změn ani ve vlhkému a převážně chladném prostředí nacházející se v kostelech.
 
 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Krycí skla  
      Svítící prvky jsou chráněny před mechanickým poškozením antireflexním sklem speciálně barevně tónovaným podle barev displejů (i dvoubarevně).
  – pouze totiž stejně barevně laděné průhledové sklo minimálně snižuje jas displejů naproti běžně užívaným kouřovým a podobně tmavým plexisklům, které navíc jsou díky elektrostatickým vlastnostem lapači prachu.

Po měsících vývoje a testování byla konečně spolehlivě otestována a uvedena do výroby technologie pro nalepování barevných folií z vnitřní strany na antireflexní skla. Sklo si tím zvnějšku zachovává své výhody a přitom je barevně přizpůsobeno svítícím číslům.

čiré sklo není vhodné, protože je nutné také hlavně zneviditelnit nesvítící segmenty číslic
  – antireflexní sklo eliminuje odlesky lustrů, sluníčka a jiných světelných zdrojů (není nic příjemného být vystaven celou mši odraženému světlu halogenového reflektoru, přes které ještě navíc nemůžete zobrazené číslo přečíst)

 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Držák  
      Vyjímečně dostanete od jiného výrobce k číselníku jakýkoli držák. Většinou nabízí možnost ho zavěsit jen na hřebík.

Ke každému číselníku dodáváme již v ceně dokonce naklápěcí držák. Je to proto, že vždy se číselník instaluje mimo podélnou osu kostela a při zavěšení jako obrázek bývá z prvních řad na číselník špatná viditelnost (příliš z úhlu).

 
Zavěšení jako obrázek (na skobě)


zvětšit


Naklápěcí držák


zvětšit

 


~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Svítící prvky  
       Pro zobrazování jsou používány sedmisegmentové displeje se souvislými svítícími políčky a principu polovodičových LED diod většinou červené barvy. Výrobci udávají desetitisíce provozních hodin s nezměněnými parametry a k jejich zničení nemůže dojít takřka nikdy. Tudíž odpadá časté vyměňování žárovek jako tomu bývá u většiny dosavadních číselníků. Rovněž spotřeba elektrické energie je v porovnání se žárovkami menší. S tím souvisí i mnohem menší zbytkové teplo.
    Jas displeje lze nastavit v šestnácti krocích přímo dálkovým ovladačem. Zapsané parametry v číselníku zůstávají i po vypnutí číselníku ze sítě.
    Spínání svítících elementů není prováděno tzv. multiplexním režimem (přetěžování polovodočových přechodů) , ale  šetrnou spojitou regulací.
 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Propojení číselníků  
      Základní zapojení kabelového systému schopného funkce se skládá z jednoho kabelového ovladače, napájecího zdroje, číselníku a příslušných propojovacích kabelů. Na základě toho lze sestavovat různě komplikované systémy.
Mezi dálkovým ovladačem a zdrojem je potřebný čtyřžilový plochý telefonní kabel nebo kroucená telefonní sluchátková šňůra.
K propojení mezi zdrojem a číselníky postačuje pouze dvoulinka, avšak z důvodu úbytku napětí na vedení musí mít potřebný průřez daný spotřebou připojených číselníků.

 
Nejčastější varianta kabelových číselníků.
U varhan je umístěn dálkový ovladač a v dosahu na kruchtě napájecí zdroj.
Vzájemně jsou propojeny buď plochou telefonní čtyřlinkou a nebo kroucenou sluchátkovou telefonní šňůrou.
Z kruchty od zdroje poté vede po kostele dlouhá dvoulinka k číselníku. Je nutné pouze zabezpečit její potřebný průřez. Je možné ji nahradit kupříkladu smotanými několika zvonkovými dráty.
Její délka může dosahovat až sto metrů.
Toto zapojení má výhodu, že zařízení si může zapínat sám varhaník.
Také schůdná varianta.
Je od výše popsaného zapojení odlišná v tom, že se zdroj nachází v blízkosti číselníku a ovladač na kruchtě má datový kabel ke zdroji dlouhý desítky metrů. Tento kabel však v základní variantě musí mít 4 žíly avšak bez nároku na průřez.
V případě nouze postačí pouze žíly dvě!
Základní nevýhoda spočívá v tom, že varhaník nemá v dosahu zdroj a nemůže si systém sám zapnout.
Kabelový systém může mít i více ovladačů, avšak se musí použít napájecí slučovač místo standardního zdroje. Umístění zdroje lze zvolit podobně jako u výše uvedených variant.
Kabelové ovladače lze kombinovat i s radiovými, ale o tom už ve zvláštní rubrice.

 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Způsob zadávání údajů  
 

Čísla písní se zapisují na pozici nejvíce vpravo a již napsaná čísla pro další číslici uvolňují místo tak, že se posunují vlevo (stejné jako na kalkulačce). Číslo vytlačené z místa stovek se ztratí. Zapsat lze pouze i jednomístně či dvoumístné číslo. A zároveň s ním operovat - ukládat a vyvolávat z pamětí, přidávat sloky apod.

Sloky u číselníků k tomu uzpůsobených kvůli přehlednosti a omezenému počtu se zadávají krokovacími tlačítky nahoru / dolu.
Naprogramovaným seznamem zkratek se zpravidla dá také listovat oběma směry.
Disponuje-li číselník slokami či dokonce zkratkami, není nutné je vždy využívat a v tom případě zůstávají zatemněny.

    Pro snadnější a hlavně rychlejší zadávání čísel na displej lze využít zabudovaných pamětí. Každý číselník má pět pamětí, do kterých lze uložit pět libovolných čísel písní včetně případných slok a veškerých zobrazených údajů. Vše zůstává v paměti uloženo, dokud nejsou údaje přepsány jinými a zůstávají zapamatovány stále i po vypnutí číselníku ze sítě. Ale zároveň jdou i ručně vymazat.
Tento počet pamětí je omezen proto, že je zvolen velmi přehledný a polopatický systém práce s pamětí - jedním tlačítkem uložit a druhým vyvolat. Tedy pět párů tlačítek. Odpadají tak složité operace listováním nepřehledným množstvím pamětí na které nemá varhaník během mezihry čas (preluduje, hledá noty, sleduje dění u oltáře, smrká apod).
    Z praxe je ověřeno, že tento počet pamětí je dostačující, protože si varhaník může snadno zapamatovat kde co má uloženo a velmi jednoduše jedním tlačítkem tyto písně může vyvolávat.
V principu by nebyl problém, aby číselník měl třeba 50 pamětí, ale než by se člověk k uloženým písním dostal, měl by jednodušší, napsat to třímístné číslo rovnou! Je to podobný případ jako hledání čísla v telefonním seznamu v paměti mobilu.
 

 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Kabelový dálkový ovladač  
      Způsob ovládání je navržen na základě dlouholetých zkušeností a doporučení varhaníků.
Tlačítka jsou především barevná a pro usnadnění ovládání srozumitelně popsána a nečiní novým uživatelům jejich osvojení.
Záměrně nejsou používány univerzální (třeba telefonní) klávesnice  s nicneříkajícími  symboly jako  C  *  #  D a podobné nesmysly, kdy si musí varhaník pamatovat sekvenci kláves pro odesílání zvoleného čísla a další operace.

    
Vlastní zkušenost:  Byl jsem přizván, abych zjistil a vysvětlil varhaníkovi způsob ukládání a vyvolávání čísel z pamětí u číselníku nejmenovaného výrobce, protože bych tomu měl prý rozumět. Snad po čtvrt hodině se mi teprve podařilo ustálit čísla tak, aby neblikala. Práci s pamětí a zadávání slok jsem nezjistil ve změti tlačítek onoho "televizního" ovladače vůbec a musel jsem si vyžádat návod k použití u výrobce.

     Malý displej přímo v dálkovém ovladači (pokud ho ovladač má) umožní předvolit si kdykoliv požadovaná čísla písní, slok a zkratek beze změny aktuálně svítících údajů na číselníku. Pak už můžete během mše vyvolávat z paměti najednou celé číslo.

Přímo v ovladači se nastavuje několik parametrů:
  – jas číselníku (je-li jich více, tak každého zvlášť)
  způsob odesílání dat z ovladače (odeslání automaticky po každém tlačítku nebo až po stisku Enteru)
  – doba než se ovladač automaticky vypne kvůli úspoře energie a pro zapomnětlivce
  – podsvícení kontrolního displeje v ovladači (pro lepší čitelnost displeje v přítmí)
  – doba po které se číselníky mohou automaticky vypnout
  – zobrazování/nezobrazování bodu na číselníku při vymazání displeje
  – zkratky, slabiky, čísla nebo celá slova do pamětí

Kabelový ovladač je osazen nástrčným telefonním konektorem kompatibilním se sluchátkovými kroucenými šňůrami.
Barvu kabelu u ovladače může být černá nebo bílá.


 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Přenos informace  
      Mezičlánek mezi dálkovým ovladačem a číselníkem tvoří speciální napájecí zdroj v němž se k nízkému napájecímu napětí přimíchají data z ovladače a tudíž dále k číselníkům postačí pouze dvoulinka. Dokonce nezáleží na její polaritě!
K ní je pak možno připojovat různě rozmístěné číselníky až do povoleného výkonu zdroje.
Oproti přenosným vysílačům je bezúdržbový provoz v tom, že není potřeba vyměňovat vybité napájecí baterie.
Varianta kabelových číselníků je vhodná pouze v kostelech s již nataženou kabeláží a nebo při jejím bezproblémovém položení.
    Možnost použití kabelového systému je až na vzdálenost 100 m.
 
 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
 
  Napájecí zdroj kabelových číselníků  
       Součástí napájecího zdroje je kromě komunikační elektroniky i spínaný zdroj. Jedná se o moderní úsporné řešení masově používané v nejnovějších nabíječkách pro mobily, počítačích, monitorech, televizorech, audiotechnice atd.
V porovnání s klasickými adaptéry s transformátorem jsou tyto zdroje úspornější, menší, lehčí a hlavně bezpečnější.
    K připojení do sítě 230 V se využívá napájecí flexošňůra.
Směrem k ovladači je osazen nástrčný telefonní konektor kompatibilní s kroucenými sluchátkovými šňůrami.
Výstupní konektor směrem k číselníkům je tzv. reproduktorový "dvojskřipec", vhodný k rychlému a snadnému napojení jakéhokoli dvoužilového kabelu.
 
 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Speciální funkce některých číselníků
 
 
  Číselníky typu LCK30-...  
  Tyto číselníky nemají možnost přímého zápisu slok, ale pouze jakési jejich simulace.
Po zadání čísla písně se začne zpívat tradičně od první sloky.
Než se skončí sloka zpívat nebo v mezihře varhaník zapíše pomlčku a přidá jednomístné či dvoumístné číslo odpovídající v zápětí zpívané sloce.
Nebo číslo (sloky) s pomlčkou může vyvolat z paměti stiskem jediného tlačítka kam si ho předem uložil.
Lze navíc spustit funkci automatického střídání čísla písně a sloky s předem nastavitelnou dobou jejich střídání.
Toto číslo sloky pak může průběžně žlutými tlačítky postupně i s přeskakováním zvyšovat (i snižovat) až kam je potřeba.
Lze totiž přímo zadat nebo dokrokovat od 1 až do 99 což žádná píseň nemá.

 

 
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Číselníky typu LCK31-...  
      U číselníků typu LCK31-10xx, LCK31-13xx, LCK31-17xx, LCK31-21xx a LCK31-06xx je možné si v průběhu jejich používání naprogramovat na pozici slok některá písmena představující kupříkladu nápěvy písní.
      Pozn.: Tato možnost je možná pouze ve spojení s ovladačem DCK31D disponujícím kontrolním displejem
 
Znaky na pozici slok
Klasické zobrazení čísla sloky v rozsahu od 1 do 9.
K číslu písně lze místo sloky přidat předem naprogramovaný znak pro rozlišení zpěvníku či nápěvu (zde C).
Znaků si lze naprogramovat až dvacet a mohou být složeny pouze ze znaků uvedených pod touto tabulkou.


Použitelné znaky pro programování nápěvů

A b C c d E F H h J L n o P r t
U u y 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nic  
 
     
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Číselníky typu LCK33-...  
      U číselníků typu LCK33-1006, LCK33-1010 a LCK33-1313 je možné si v průběhu jejich používání libovolně přepínat mezi dvěma systémy zobrazování slok:
 
Systém tradičního českého číselníku
     V druhém řádku je sloka zarovnána vpravo a zadává se tlačítky krokováním nahoru a dolu. Rozsah slok je od 1 do 19. Většinou varhaník mění sloku zvyšováním na následující po každé odzpívané sloce.
     Ke slokám lze přidat předem naprogramovanou zkratku pro rozlišení zpěvníku či nápěvu (zde A). Sloky se opět zadávají postupně zvyšováním či snižováním dvěma tlačítky.
Zkratek si lze naprogramovat až dvacet a mohou být složeny pouze ze znaků uvedených pod touto tabulkou.
Zkratka může obsahovat až tři písmena, avšak už nezbývá místo pro sloku. Případným vložením sloky se zkratce přepisují písmena odprava (viz obrázek v poli výše).

Použitelné znaky pro programování zkratek
A b C c d E F H h J L n o P r t
U u y 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nic  

 

Systém obvyklý v německy hovořících zemích
Sloky na druhém řádku se zadávají přímým vkládáním a nelze je jednoduše v průběhu hraní zvyšovat a tím aktualizovat právě hranou sloku.
Hlavní účel použití tohoto systému. Varhaník na začátku hraní zapíše rozsah slok příslušné písně. V tomto případě druhá až pátá. Během zpívání příslušných slok již nic nemění.


 
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Číselníky typu LCK34-...  
  U číselníků typu LCK34-1313 je možné si také v průběhu jejich používání libovolně přepínat mezi dvěma systémy zobrazování slok:
 
Systém tradičního českého číselníku
     V druhém řádku je sloka zarovnána vpravo a zadává se tlačítky krokováním nahoru a dolu. Rozsah slok je od 1 do 19. Většinou varhaník mění sloku zvyšováním na následující po každé odzpívané sloce.
     Ke slokám lze přidat předem naprogramovanou zkratku pro rozlišení zpěvníku či nápěvu. Sloky se opět zadávají postupně zvyšováním či snižováním dvěma tlačítky.
Zkratek si lze naprogramovat až dvacet a mohou být složeny pouze ze znaků uvedených pod touto tabulkou.
Zkratka může obsahovat až čtyři písmena, avšak už nezbývá místo pro sloku. Případným vložením sloky se zkratce přepisují písmena odprava (viz obrázek v poli výše).

Použitelné znaky pro programování zkratek
A b C c d E F H h J L n o P r t
U u y 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nic  


 
Systém obvyklý v německy hovořících zemích
     Sloky na druhém řádku se zadávají přímým vkládáním a nelze je jednoduše v průběhu hraní zvyšovat a tím aktualizovat právě hranou sloku. Mezi sloky lze vkládat čárky. V tomto případě se tedy bude zpívat píseň číslo 653 a sloky vyjmenované v druhém řádku.
Také je možné tvořit kombinace s čárkami a pomlčkami.
Budou se tedy zpívat sloky: druhá a poté až pátá osmá.
A dokonce je možno před sloky vkládat zkratky různé délky. Použitelné abecední znaky jsou uvedeny nad touto tabulkou.
Druhý řádek tedy v tomto případě značí:
nápěv C a sloka třetí devátá.


 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Číselník LCK35-1006  
      U číselníku LCK35-1006 lze na druhém řádku kromě slok v rozsahu 1 19 zobrazit zkratky až celá pětiznaková slova. Jsou uživatelsky programovatelná a měnitelná kdykoli během používání číselníku.
Oproti výše popsaným typům číselníků se zkratkami, tyto dva dovolují využít všechna velká i malá písmena abecedy a čísla.
 
V druhém řádku je sloka zarovnána vpravo a zadává se tlačítky krokováním nahoru a dolu. Rozsah slok je od 1 do 19. Většinou varhaník mění sloku zvyšováním na následující po každé odzpívané sloce.
Ke slokám lze přidat předem naprogramovanou zkratku "rostoucí odleva" pro rozlišení zpěvníku či nápěvu. Sloky se opět zadávají postupně zvyšováním či snižováním dvěma tlačítky.
Zkratek si lze naprogramovat až dvacet a mohou být složeny pouze ze znaků uvedených pod touto tabulkou.
     Zkratka může obsahovat až pět písmen, avšak už nezbývá místo pro sloku. Případným vložením sloky se zkratce přepisují písmena odprava.
Také je možno si naprogramovat zkratky tzv. "rostoucí odprava" vhodné třeba pro nápěv a ty kombinovat s těmi co "rostou odleva". Příkladem může být píseň číslo 653 z KANcionálu s nápěvem C.

Použitelné znaky pro programování zkratek u číselníku LCK35-1006
A B C D E F G H I J K L M N O P
Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5
6 7 8 9 a b c d e f g h i j k l
m n o p r s t u v w y z nic 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
 
 

Ceník kabelových číselníků

 
     
 

Platnost od červen 2010 do vydání ceníku nového
(ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH)
 

 
 

 

 

Kabelové číselníky s velikostí číslic 100 mm

 

Čís.

Výška číslic

Označení a náčrtek Velikost číselníku
a specifikace

Ke stažení

Ceny
201. 100 mm  LCK30-1000


 
305 x 155 x 28 mm

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 4950,-
+ ovladač DCK30D 1950,-
+ zdroj ZS1516 550,-
celkem 7450,-

+ dopravazpůsob objednání
203.   LCK30W1000
(celobílý číselník)


 
 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - lze využít funkce "simulace slok"
 
           
204.

100 mm

LCK31-1010


 
395 x 155 x 28 mm

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 5450,-
+ ovladač DCK31D 1950,-
+ zdroj ZS1516 550,-
celkem 7950,-

+ dopravazpůsob objednání
206. LCK31W1010
(celobílý číselník)


 
 

 Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 19 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na pozici sloky si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu písmen pro rozlišení nápěvů
 
           
209.

100 mm
+
57 mm

LCK33-1006


 


305 x 225 x 28 mm

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty
 

Číselník 9250,-
+ ovladač DCK33D  1950,-
+ zdroj ZS1516 550,-
celkem  11750,-

+ dopravazpůsob objednání
 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 119 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na spodní řádek si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu až třípísmenných zkratek
     - snadno jde pak kombinovat zkratka s aktuální slokou (zobrazí nápěv i sloku)
     - jde přepnout ovladač do rakouského systému zadávání slok
 
           
211. 100 mm
+
57 mm

LCK35-1006


 


305 x 225 x 28 mm

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

 

Číselník 11250,-
+ ovladač DCK35D  1950,-
+ zdroj ZS1516 550,-
celkem 13750,-

+ dopravazpůsob objednání
 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 119 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na spodní řádek si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu až pětipísmenných zkratek
     - snadno jde pak kombinovat zkratka s aktuální slokou (zobrazí nápěv i sloku)
 
           
212. 100 mm
+
100 mm
LCK33-1010


 

305 x 275 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 10250,-
+ ovladač DCK33D  1950,-
+ zdroj ZS1516 550,-
celkem 12750,-

+ dopravazpůsob objednání
214.


LCK33W1010
(celobílý číselník)


 

 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 119 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na spodní řádek si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu až třípísmenných zkratek
     - snadno jde pak kombinovat zkratka s aktuální slokou (zobrazí nápěv i sloku)
     - jde přepnout ovladač do rakouského systému zadávání slok
 

 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
 

Kabelové číselníky s velikostí číslic 130 mm

 

Čís.

Výška číslic

Označení a náčrtek Velikost číselníku
a specifikace

Ke stažení

Ceny
215. 130 mm LCK30-1300


 

345 x 175 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 5650,-
+ ovladač DCK30D 1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem 8450,-

+ dopravazpůsob objednání
216. LCK30-13Z00


 

 


 

 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - lze využít funkce "simulace slok"
 
           
218.  

130 mm

LCK31-1313


 

455 x 175 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 6650,-
+ ovladač DCK31D  1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem  9450,-

+ dopravazpůsob objednání
219. LCK31-13Z13Z


 

 


 

221. LCK31-1313Z


 
222. LCK31-13Z13


 
 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 19 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na pozici sloky si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu písmen pro rozlišení nápěvů
 

           
223. 130 mm
+
130 mm
LCK33-1313


 

345 x 335 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 11150,-
+ ovladač DCK33D  1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem  13950,-

+ dopravazpůsob objednání
224. LCK33-13Z13Z


 

 


 

 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 119 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na spodní řádek si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu až třípísmenných zkratek
     - snadno jde pak kombinovat zkratka s aktuální slokou (zobrazí nápěv i sloku)
     - jde přepnout ovladač do rakouského systému zadávání slok
 

           
226. 130 mm
+
130 mm
LCK34-1313


 

455 x 335 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 12150,-
+ ovladač DCK34D  1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem  14950,-

+ dopravazpůsob objednání
227. LCK34-13Z13Z


 

 


 

 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 119 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na spodní řádek si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu až čtyřpísmenných zkratek
     - snadno jde pak kombinovat zkratka s aktuální slokou (zobrazí nápěv i sloku)
     - jde přepnout ovladač do rakouského systému zadávání slok
 

 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
 

Kabelové číselníky s velikostí číslic 170 mm

 

Čís.

Výška číslic

Označení a náčrtek Velikost číselníku
a specifikace

Ke stažení

Ceny
229. 170 mm LCK30-1700


 

430 x 230 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 9550,-
+ ovladač DCK30D 1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem 12350,-

+ dopravazpůsob objednání
230. LCK30-17Z00


 

 


 

 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - lze využít funkce "simulace slok"
 
           
232. 170 mm
+
130 mm
LCK31-1713


 

530 x 230 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 10550,-
+ ovladač DCK31D 1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem 13350,-

+ dopravazpůsob objednání
233. LCK31-17Z13Z


 

 


 

235. 170 mm LCK31-1717Z


 

560 x 230 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 11050,-
+ ovladač DCK31D 1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem 13850,-

+ dopravazpůsob objednání
236. LCK31-17Z17


 

 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 19 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na pozici sloky si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu písmen pro rozlišení nápěvů
     - u dvoubarevných číselníků jde jas nastavovat zvlášť pro červené a zelené číslice
 

           
237. 170 mm
+
130 mm
LCK34-1713


 


430
x 400 x 28 mm

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

 

Číselník 15050,-
+ ovladač  DCK35D  1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem  17850,-

+ dopravazpůsob objednání
 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 119 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na spodní řádek si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu dvoupísmenných zkratek
     - snadno jde pak kombinovat zkratka s aktuální slokou (zobrazí nápěv i sloku)
 


 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
 

Kabelové číselníky s velikostí číslic 210 mm

 

Čís.

Výška číslic

Označení a náčrtek Velikost číselníku
a specifikace

Ke stažení

Ceny
238. 210 mm LCK30-2100


 

490 x 270 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 11550,-
+ ovladač DCK30D 1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem 14350,-

+ dopravazpůsob objednání
239. LCK30-21Z00


 

 


 

 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - lze využít funkce "simulace slok"
 
           
241. 210
+
170

mm
LCK31-2117


 

610 x 270 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 12550,-
+ ovladač DCK31D 1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem 15350,-

+ dopravazpůsob objednání
242. LCK31-21Z17Z


 

 


 

244. 210 mm LCK31-2121Z


 
640 x 270 x 28 mm

 

žádné jednotlivé
svítící body


pouze souvislé
stejnoměrně
svítící segmenty

Číselník 13050,-
+ ovladač DCK31D 1950,-
+ zdroj ZS2427 850,-
celkem 15850,-

+ dopravazpůsob objednání
245. LCK31-21Z21


 
 

  Základní vlastnosti (typické pro všechny kabelové číselníky)
     -
kabelové propojení mezi ovladačem a číselníkem přes vložený zdroj
     - od zdroje k číselníku stačí pouze dvoulinka u které nezáleží na polaritě
     - dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným displejem
     - barevné rozlišení tlačítek a jejich systematické rozmístění na ovladači podle svého použití
     - jednoznačné popisy tlačítek na ovladači přesně odpovídají jejich funkcím
     - 5 snadno přístupných pamětí čísel, regulace jasu číslic číselníku pohodlně ovladačem
     - číslice nejsou tvořeny svítícími body, které září pouze v přímém směru a do boku jen mžourají
     - naopak svítící segmenty jsou celistvé a díky tomu je číslo stále stejně čitelné v širokém zorném úhlu
     - antireflexní krycí červené sklo na číselníku proti odleskům světelných zdrojů a slunce
      - hliníkový rámeček různých odstínů
     - naklápěcí variabilní držák na čelní i boční stěny je již v ceně číselníku
     - ovladač je napájen po kabelu z hlavního zdroje, tudíž není potřeba žádná baterie
     - možnost snadného připojení zpětného číselníku či použití více číselníků zároveň
     - až pětiletá záruka na číselníky a ovladače
  Další funkce
     - samostatné zadávání čísla sloky 19 nebo ponechání této pozice zatemněné
     - na pozici sloky si lze ještě navíc naprogramovat vlastní sadu písmen pro rozlišení nápěvů
     - u dvoubarevných číselníků jde jas nastavovat zvlášť pro červené a zelené číslice
 

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
  Kabelové číselníky s velikostí číslic 57 mm  

Čís.

Výška číslic

Označení a náčrtek Velikost číselníku a popis

Ke stažení

Ceny
246. 57 mm LCK30-0600


 

180 x 105 x 28 mm
číselníček určený především nejčastěji jako zpětný číselník a to i pro číselníky se slokami
Číselník 3450,-  


způsob objednání
247.
LCK30-06Z00


 

248.
LCK30W0600


 

180 x 105 x 28 mm

celobílý číselníček

           
249. 57 mm LCK31-0606


 

225 x 105 x 28 mm
rovněž také využívaný číselník, který umí informovat i o sloce či nápěvu

Číselník 3950,-  


způsob objednání
250. LCK31-06Z06Z


 

251. LCK31-0606Z


 

252. LCK31-06Z06


 
253. LCK31W0606


 
225 x 105 x 28 mm

celobílý číselníček

           
254. 57 mm
+
57 mm
LCK33-0606


 
180 x 180 x 28 mm
tento umí už téměř všechno

 

Číselník 4850,-  


způsob objednání
255. LCK33W0606


 
180 x 180 x 28 mm

celobílý sympatický číselníček
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
 

Kabelové dálkové ovladače

 

Čís. Označení a popis Obrázek Ceny
280.

DCK30D - je dostupná funkce simulace slok
DCK31D - na pozici slok si lze naprogramovat písmena
DCK33D
- na pozici slok si lze naprogramovat písmena
DCK34D
- rozšířené pozice slok
DCK35D
- programování zkratek z jakýchkoli písmen

Kabelový dálkový ovladač s kontrolním podsvíceným černobílým LCD displejem
(displej je podobný jako na starších mobilních telefonech)
Možno využívat podsvícení displeje.
Dovoluje také pohodlně nastavit několik parametrů.

v
x š x h: 190 x 60 x 27 mm
napájení: po telefonní šňůře z centrálního zdroje

1950,- Kč

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 
 

Napájecí zdroje pro kabelové číselníky

 

Čís. Označení a popis Obrázek Ceny
290.

ZS1516

Napájecí zdroj - rovněž spínaný pro displeje 57 a 100 mm
(užívaný pro displeje s kabelovým ovládáním)

 

550,- Kč
292. ZS2427

Napájecí zdroj - také spínaný
(užívaný pro displeje s výškou číslic od 130 mm výše
850,- Kč

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
© 1997-2012  JAVI elektronika  Ing. Jan Vilimovský
http://www.javi.cz     E-mail: javi(zav)centrum.cz

  Poslední změna 15.10. 2013